KONTAKT

ul. Lipowa 5
32-600 Oświęcim
Telefony:
(0-33) 842-39-20
(0-33) 842-59-20
Fax:
(0-33) 842-34-91
email
Chemorozruch

Maj 2016

Puławski oddział Stowarzyszenia Inżynierów i Techników Przemysłu Chemicznego obchodził rocznicę 50-lecia działalności. W uroczystości uczestniczyli przedstawiciele władz krajowych Stowarzyszenia, przedstawiciele innych oddziałów, Zarząd Zakładów Azotowych „Puławy” S.A., przedstawiciele władz firm i organizacji współpracujących z puławskim oddziałem  oraz wybrani członkowie Stowarzyszenia.

Spotkanie to pozwoliło  na  zaakcentowanie obecności naszej firmy  na terenie  Zakładów Azotowych „Puławy „ S.A.   Wyrazem uznania dotychczasowej, wieloletniej współpracy firmy Chemorozruch z puławskim oddziałem SITPChem  było nadanie nam  statusu  Sympatyka Stowarzyszenia.

Kwiecień 2016

Kapituła Gali Biznesu przyznała naszej firmie nagrodę w kategorii Laur Biznesu, uzasadniając ją i podkreślając, że firma Chemorozruch to:

- Firma z wieloletnimi tradycjami

- Dostawca instalacji i urządzeń technologicznych dla chemii, energetyki, petrochemii i gazownictwa

- Wiarygodne i rzetelne przedsiębiorstwo cenione przez partnerów i zleceniodawców

- Uznany pracodawca pozytywnie wpływający na rozwój gospodarczy miasta

...

Październik 2015 

Chemorozruch Finalistą Polish Project Excellence Award 2015 za projekt: Czyste niebo nad Gdynią – instalacja odsiarczania spalin EC Wybrzeże EDF

...

Wrzesień 2014 – Chemorozruch uskrzydlony!

Kolejny raz zostaliśmy docenieni otrzymując wyróżnienie – Skrzydła Biznesu 2014, w kategorii „Firma mała województwa małopolskiego”.

...

Lipiec 2014 – Firma Chemorozruch otrzymuje tytuł Geparda Biznesu 2013

W związku z odnotowanym około 110%-owym wzrostem wartości rynkowej w roku 2013 w stosunku do roku 2012, w czerwcu 2014 Firma Chemorozruch otrzymała po raz kolejny tytuł Geparda Biznesu 2013 województwa małopolskiego i znalazła się na liście najdynamiczniej rozwijających się w danym okresie firm.

...

Czerwiec 2014 – przypieczętowane zorientowanie na projekty


Z satysfakcją informujemy, iż po kilkumiesięcznym szkoleniu, w czerwcu 2014 większość pracowników firmy Chemorozruch uzyskało Certyfikaty  IPMA-D (International Project Management Association).

...

Z przyjemnością informujemy, że nasza Firma została przyjęta w poczet członków

Izby Gospodarczej Energetyki i Ochrony Środowiska oraz Polskiej Izby Przemysłu Chemicznego.

Jesteśmy przekonani , że członkostwo w w/w organizacjach pozwoli nam na aktywny udział w pracach nad kształtowaniem wysokich standardów technicznych, partnerskiej współpracy gospodarczej oraz zasad zrównoważonego rozwoju.

PAŹDZIERNIK 2019

Informujemy, że zakupiliśmy dziesięć przyłbic spawalniczych Warrior Tech ESAB, które zostały sfinansowane z funduszu prewencyjnego PZU.

ZAUFALI NAM MIN.

lotos
zakłady azotowe puławy